LAJMI I FUNDIT: Një rast i ri me koronavirus në Rahovec

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

Instituti kombëtar i shëndetësisë në Kosovë ka publikuar numrin e të infektuarve, që sonte rezulton me 10 sosh të infektuar.

Nga 10 pacientët e infektuar, njëri prej tyre është nga Rahoveci.

Më poshtë postimi i plotë.

TRIDHJETË E NJË TË SHËRUAR DHE DHJETË RASTE ME COVID-19!Sot më 28 prill 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, April 28, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.