LAJMI I FUNDIT: Një rast i ri me koronavirus në Kosovë

Vetëm një rast i ri me koronavirus në Kosovë dhe shtatë të shëruar.

Rasti i ri është nga komuna e Vushtrrisë dhe sipas institutit kombëtar të shëndetit publik në vendin tonë, është i vetmi në 24 orët e fundit.

Njoftimi i plotë:

SHTATË TË SHËRUAR DHE NJË RAST ME COVID-19!Sot më 27 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, May 27, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.