LAJMI I FUNDIT: Asnjë në Rahovec, ky është numri i rasteve të reja me koronavirus në nivel vendi

168 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

157 TË SHËRUAR DHE 168 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, July 21, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.