LAJMI I FUNDIT: 9 raste të reja me koronavirus në Rahovec

9 raste të reja me koronavirus në komunën e Rahovecit në 24 orët e fundit.

Prej tyre 8 janë me vendbanim në Rahovec dhe 1 në Ratkoc.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik.

Komunikata e plotë:

NJËQIND E NJËZET E NËNTË RASTE ME COVID-19 DHE DHJETË TË SHËRUAR!Sot më 15 qershor 2020, në Laboratorin e…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, June 15, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.