LAJMI I FUNDIT: 6 raste të reja me koronavirus në Rahovec

6 raste të reja me koronavirus në Rahovec dhe 276 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend përmes një komunikate për media.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

153 TË SHËRUAR DHE 276 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, July 27, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.