LAJMI I FUNDIT: 3 raste të reja me koronavirus në Rahovec

3 raste të reja me koronavirus në Rahovec dhe 53 në gjithë Kosovën.

Kështu ka konfirmuar para pak çastesh insituti kombëtar i shëndetit publik në vendin tonë.

Vushtrria sërish del të jetë një nga komunat më të prekura, së bashku me Prishtinën.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

PESËDHJETË E TRE RASTE ME COVID-19 DHE SHTATË TË SHËRUAR!Sot më 13 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, June 13, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.