LAJMI I FUNDIT: 3 raste të reja me koronavirus në Rahovec

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

3 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 142 në gjithë vendin.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë postimi i plotë:

101 TË SHËRUAR DHE 142 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, July 20, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.