LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

Janë konfirmuar edhe dy raste të tjera me koronavirus në Rahovec, nga 10 gjithsej sa janë paraqitur në gjithë Kosovën.

Kështu ka bërë të ditur instituti i shëndetit publik në vend përmes një postimi tashmë të zakonshëm të orëve të mbrëmjes në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”.

Më poshtë njoftimi i plotë.

TRIDHJETË E TETË TË SHËRUAR DHE DHJETË RASTE ME COVID-19!Sot më 02 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, May 2, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.