LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

2 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 142 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetësisë publike.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

201 TË SHËRUAR DHE 142 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 14, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.