LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

2 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 250 në gjithë Kosovën.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe postimi i plotë nga IKSHPK-ja:

126 TË SHËRUAR DHE 250 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 3, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.