LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

2 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 183 në gjithë vendin.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë përmes postimeve tashmë të zakonshme në orët e mbrëmjes.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

57 TË SHËRUAR DHE 183 RASTE ME COVID-19!Sot më 07 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, July 7, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.