LAJMI I FUNDIT: 2 raste të reja me koronavirus në Rahovec, 220 në gjithë Kosovën

220 raste të reja me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit. Dy prej tyre ndërkaq, vijnë nga komuna jonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

121 TË SHËRUAR DHE 220 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, July 26, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.