LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

239 raste të reja me koronavirus në vend dhe 1 rast në komunën tonë.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

102 TË SHËRUAR DHE 239 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, July 28, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.