LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

1 rast i ri me koronavirus në komunën tonë dhe 113 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vendin tonë.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së:

67 TË SHËRUAR DHE 113 RASTE ME COVID-19!Sot më 01 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, July 1, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.