LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

190 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe një në komunën tonë.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

197 TË SHËRUAR DHE 190 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit,në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 8, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.