LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

194 raste të reja me koronavirus në vend dhe 1 në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

138 TË SHËRUAR DHE 194 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, July 29, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.