Lajm i trishtë: Viktima nga aksidenti në Komoran, dyshohet të jetë nga Rahoveci

Sot gjatë orëve të mbrëmjes në mediat kombëtare është raportuar për një viktimë nga një aksident komunikacioni në Komoran.

Bëhej fjalë për një përplasje mes një veture dhe një motoçiklisti, e që rezultoi fatale për një person.

640x74

Sipas kreut të VV-së në Rahovec, Visar Korenica, viktima dyshohet të jetë nga Rahoveci, gjegjësisht familjes Kadiri. Deri më tani s’është konfirmuar asgjë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.