Ky është parashikimi i motit për vikend

Gjatë vikendit parashihet të mbajë mot kryesisht i ngjashëm dhe me rritje të lehta të temperaturave.

Minimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius.

640x74

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.