Kryetari Latifi uron qytetarët me rastin e festës së Fitër Bajramit

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka uruar qytetarët e Rahovecit për festën e Ramazanit.

Latifi gjithashtu ftoi gjithë njerëzit vullnetmirë që nesër t’ia shtrijmë njëri-tjetrit dorën e solidaritetit dhe të qëndrojmë afër me aq sa kemi mundësi, përcjell Rahoveci24.

Më poshtë edhe postimi i plotë i para pak çasteve:

ME FAT FITËR-BAJRAMI (Bajrami i Madh)!Të nderuar bashkëqytetarë të Rahovecit, familjarë të dëshmorëve e…

Posted by Smajl Latifi on Saturday, May 23, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.