Kreu i Rahovecit ngushëllon familjen Lladrovci me rastin e ndarjes nga jeta të nënës Shefkie

Sot në orët e hershme të mëngjesit ndërroi jetë nëna e kreut aktual të komunës së Drenasit dhe të heroit të kombit, Fehmi Lladrovci.

I pari i Rahovecit, Smajl Latifi, para pak çastesh, përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook” ngushëlloi familjen Lladrovci, teksa shtoi se një nënë si ajo Shefkie, meriton lavdinë dhe respektin e përjetshëm.

Më poshtë postimi plotë.

Nënat shqiptare janë unike nga karakteri, trimëria dhe durimi që kanë patur ndër shekuj.E tillë ishte nëna e heroit të…

Posted by Smajl Latifi on Wednesday, June 10, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.