640x74

Tag: Shefkie

Kreu i Rahovecit ngushëllon familjen Lladrovci me rastin e ndarjes nga...

Sot në orët e hershme të mëngjesit ndërroi jetë nëna e kreut aktual të komunës së Drenasit dhe të heroit të kombit, Fehmi Lladrovci. I...