Kjo është barnatorja e vetme kujdestare në Rahovec përgjatë orës policore të ditës së sotme

Ministria e Shëndetësisë, tashmë ka publikuar edhe listën e re të barnatoreve kujdestare që do të operojnë në Rahovec dhe jo vetëm.

Ashtu siç edhe mund ta shihni në listën e plotë, barnatorja e vetme nga Rahoveci që do të jetë e hapur nga ora 17:00 e ditës së sotme e deri në orën 06:00 të datës 12 Prill është Remedia, që gjendet afër QKMF’së Rahovec.

640x74

Më poshtë edhe lista e plotë.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1631578006999780&id=597689407055317

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.