Kjo është barnatorja e vetme e hapur gjatë orës policore në Rahovec

Veçse kemi hyrë në orën policore për datat 8 dhe 9 Prill, teksa ashtu siç ndodhë rëndom, ne do t’i publikojmë të dhënat zyrtare nga ministria e shëndetësisë lidhur me operimin e barnatoreve gjatë kësaj kohe, shkruan Rahoveci24.

Siç edhe mund ta shihni në postimin e mëposhtëm të faqes zyrtare të ministrisë në rrjetin social “Facebook”, në Rahovec do të operojë barnatorja “Esra Pharm”.

640x74

Më poshtë edhe lista e plotë për të gjitha qytetet.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.