KF Rahoveci me fitore të fuqishme nis sezonin në Prishtinë

KF Rahoveci ka shënuar fitore të madhe në start të sezonit në udhëtimin ndaj Dardanës në Prishtinë me rezultat 3-1.

Golat për klubin tonë i shënuan Isa Eminhaziri, Visar Sokoli dhe Haxhi Sada.

640x74

Me këtë fitore Rahoveci fillon rrugëtimin serioz për t’u ngjitur në Ligën e Parë.

Dardana 1-3 Rahoveci

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.