Gjendet një kuletë afër stacionit të autobusave në Rahovec, pronari i saj ftohet që ta merr atë

Është gjetur një kuletë afër stacionit të autobusave në Rahovec.

Në një foto të siguruar nga “Rahoveci24”, shihen disa të holla dhe gjësende tjera të rëndësishme.

640x74

Kuleta momentalisht gjendet në lokalin xhamprerës “Kafexhiu”, i cili është shumë pranë stacionit të autobusave.

Gjithashtu mund të telefononi edhe në këta numra të telefonit:

044 960 070

044 204 129

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.