Asnjë në Rahovec, konfirmohen 36 raste të reja me koronavirus në Kosovë

36 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Kosovë në 24 orët e fundit.

Kështu ka bërë të ditur instituti kombëtar i shëndetit publik në vendin tonë përmes postimeve të zakonshme tashmë gjatë orëve të mbrëmjes.

Më posht njoftimi i plotë nga IKShP-ja:

TRIDHJETË E GJASHTË RASTE ME COVID-19 DHE TETË TË SHËRUAR!Sot më 06 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, June 6, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.