Asnjë në Rahovec, bie numri i të infektuarve në nivel vendi

78 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në komunën tonë.

Kështu njoftoi para pak çastesh IKSHPK-ja përmes postimeve tashmë të zakonshme të orës 15:00.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e institutit kombëtar të shëndetit publik në vend.

190 TË SHËRUAR DHE 78 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, September 3, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.