“Ai ishte pjesë e tribunave”, Vreshtarët shprehin ngushëllime për vdekjen e të riut nga Rahoveci

Një i ri nga Rahoveci dje ndërroi jetë pas një aksidenti fatal në Komoran.

Shkuarja e tij e hershme në amshim trishtoi qytetin mbarë, derisa para pak çastesh edhe tifo-grupi “Vreshtarët” përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook” ngushëlloi të afërmit, duke thënë se ai herë pas here ishte edhe pjesë e tribunave.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

Ne nje aksident fatal ka ndërruar jetë i riu nga qyteti jonë Bardh Kadiri.Bardhi here pas here ishte edhe pjese e tribunës.Ngushëllime familjes dhe shoqërisë!U prefsh në paqe engjull i bardhë !

Posted by Ultras Vreshtarët on Monday, July 27, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.