7 raste të reja me koronavirus në Kosovë, sërish asnjë sosh në komunën tonë

Asnjë rast në komunën tonë dhe shtatë gjithsej në gjithë Kosovën.

Instituti kombëtar i shëndetit publik në vend ka publikuar numrin e rasteve të reja, teksa këtë e bëri përmes faqes zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë njoftimi i plotë nga IKShP-ja:

SHTATË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR!Sot më 23 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, May 23, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.