31 qytetarë nga Pastaseli “zbarkojnë” në Vetëvendosje

31 qytetarë nga Pastaseli sot i janë bashkuar lëvizjes Vetëvendosje.

Kështu ka konfirmuar vetë dega e kësaj lëvizjeje në komunën tonë përmes një njoftimi në faqen zyrtare.

VV-ja gjithashtu shtoi se kanë diskutuar për problemet me të cilët po përballen banorët e këtij fshati në veçanti dhe të asaj ane në përgjithësi.

31 anëtarë nga fshati Pastasel i bashkohen Lëvizjes VETËVENDOSJE!Sot, në fshatin Pastasel të Komunës së Rahovecit në…

Posted by Lëvizja Vetëvendosje-Rahovec on Thursday, June 11, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.