2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

119 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 2 në komunën tonë.

640x74

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

https://www.facebook.com/IKSHPK/posts/3053586378102679

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.