LAJMI I FUNDIT: Dy raste me koronavirus në Rahovec

Para pak çastesh, Instituti kombëtar i shëndetësisë publike në Kosovë ka publikuar para pak çastesh një njoftim të ri lidhur me rastet e reja të koronavirusit në Kosovë.

Siç edhe mund ta shihni, dy prej tyre nga 34 sosh sa janë konfirmuar, janë me vendbanim nga Rahoveci.

Më poshtë postimi i plotë.

TRE TË SHËRUAR DHE TRIDHJETË E KATËR RASTE ME COVID-19!Sot më 24 prill 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, April 24, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.