LAJMI I FUNDIT: Një rast i ri me koronavirus në Rahovec

Një rast i ri me koronavirus në Rahovec. Instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë, para pak çastesh ka konfirmuar një rast të ri me koronavirus në komunën tonë, gjegësisht në fshatin Reti e Ulët.

Ky është pacienti i 18 i infektuar me koronavirus në Rahovec.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

TRIDHJETË E PESË TË SHËRUAR DHE SHTATËMBËDHJETË RASTE ME COVID-19!Sot më 27 prill 2020, në Laboratorin e…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, April 27, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.