Kryetari Smajl Latifi reagon pas dy rasteve të para me koronavirus në Rahovec

Pak kohë pasi IShPK-ja konfirmoi dy rastet e para me koronavirus në Rahovec, ka reaguar edhe kreu i komunës, Smajl Latifi.

Latifi, përmes faqes zyrtare të rrjetit social “Facebook” ka bërë thirrje për mos-përhapje të panikut, por kujdes të shtuar dhe qëndrim në shtëpi.

Më poshtë postimi i plotë.

Të dashur qytetarë, bashkëvendas të komunës sonë, Sapo u informova nga IKSHPK, se fatkeqësisht në komunën tonë kemi dy…

Posted by Smajl Latifi on Friday, April 24, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.