181 raste të reja me koronavirus në nivel vendi, asnjë në komunën tonë

181 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në komunën tonë.

Kështu njoftoi para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

136 TË SHËRUAR DHE 181 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, July 23, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.