1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

1 rast i ri i regjistruar sonte me koronavirus në Kosovë dhe është nga Rahoveci.

Kështu ka njoftuar instituti kombëtar i shëndetësisë publike në vendin tonë.

Njoftim i plotë nga IkShP-ja:

PESËMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE NJË RAST ME COVID-19!Sot më 19 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, May 19, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.