Zyrtarë të lartë nga Beogradi me leje të Kosovës sot në Rahovec

Dy zyrtarë të lartë nga Serbia, një ministër dhe një drejtor do të qëndrojnë në Kosovë. Siç raportojnë mediat e Beogradit, ministri i Arsimit i Serbisë, Mlladen Sharçeviq, dhe drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, do të vizitojnë shkollën fillore “Svetozar Markoviq në Hoçë të Madhe të Rahovecit.

Bëhet e ditur se vizita e tyre ndodh me lejen e organeve përkatëse të Kosovës.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.