Zyrtare: Raheem Johnson lojtar i Rahovecit

Raheem Johnson është forcimi më i ri i KB Rahovecit.

Johnson është lojtar i ri 208 centimetra i pozitës qendër.

640x74

Ai vjen si përforcim i radhës këtë janar pas Altin Morinës dhe Jabari Craig.

Lajmin për Raheem Johnson e konfirmoi vet FBK me anë të një komunikate.

Johnson arrin të hënën në Rahovec dhe nuk luan ndaj Sigal Prishtinës.

Rahoveci24 merr vesh se klubi është afër marrëveshjes edhe me një mega lojtar me eksperiencë evropiane duke garantuar kështu një luftë për titull.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.