Zyrtare: Publikohet lista e AAK-së, Smajl Latifi kandidati i vetëm nga Rahoveci

Telegrafi ka siguruar listën e kandidatëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Listës i prin kreu i këtij subjekti, Ramush Haradinaj, pasuar nga Ahmet Isufi, Pal Lekaj, Gazmend Abrashi dhe Blerim Kuçi.

Në listë janë edhe Muharrem Nitaj dhe Halil Matoshi, si dhe Daut Haradinaj që ka thënë se do të kandidojë për kryetar të Deçanit.

640x74

Për detajet, shikojeni foton më poshtë.

/Telegrafi/

smajl latifi

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.