Zyrtare: Altin Morina lojtar i Rahovecit, prezantohet nga Alban Rama

Altin Morina ka nënshkruar me KB Rahovecin pasi shkëputi marrëveshjen me Yllin.

Morina kthehet në vendlindje dhe në klubin e zemrës ku ka synim sipas tij titullin e kampionit.

640x74

Për faqen zyrtare ai tha se dëshiron trofe me Rahovecin.

Morina edhe më parë ishte pjesë e KB Rahovecit, në kohën kur klubi ndeshjet si vendas i luante në Gjakovë, por sot kthehet në ambient më të mirë.

Ky përbë supertransferimin e parë duke marrë yllin kryesor të rivalit të përbetuar çka tregon edhe një herë për mjeshtrin e presidentit, Alban Rama.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.