Zbulohet burim i ujit te “Epopeja e UÇK-së”, gëzim i madh nga Smajl Latifi (Video)

Kryetari i komunës së Rahovecit, është gëzuar në mënyrë të pa parë pasi u njoftua nga kompania që po punon në objektin e stadiumit të ri se është gjetur burim i ujit.

Dihet se komuna e Rahovecit ka nisur disa punime te Epopeja e UÇK-së për stadiumin e ri të futbollit.

640x74

Dhe, aty pranë është gjetur në thellësi 185 metra burim i ujit, gjë e cila e ka entuziazmuar tej mase Smajl Latifin që ka dalur publikisht në një video duke shprehur gëzimin e tij.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.