Ylli i estradës Ardian Limanmera i hyn botës së biznesit, së shpejti hap lokalin Solo Bar

Ylli i estradës dhe shumë hiteve popullore, Ardian Limanmera, i ka hyrë botës së biznesit.

Këngëtari i njohur i shumë hiteve dhe një prej zërave të shquar, ka vendosur të hyjë në botën e biznesit.

640x74

Sipas informacioneve të Rahoveci24, Ardian Limanmera nga shkurti hap lokalin e ri atraktiv, Solo Bar.

Më shumë informata pritet të vijnë ditëve në vijim.

Së fundmi Ardiani ka shënuar suksese me albumin e ri “Ma Ngat Zemrës” që po dëgjohet në mbarë trojet shqiptare.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.