Xharra ofendon rahovecianët: Jemi bo me na kajtë Rahoveci

Këshilltarja e Kadri Veselit, kryeparlamentar, Arbana Xharra, ka ofenduar rahovecianët.

Ajo ka shkruar “Jena bo me na kajtë Rahoveci” në formë përqmimi ndaj Rahovecit.

640x74

Reagimi i saj vjen pas rrahjes së deputetit të VV, Frasher Krasniqi dhe deputetit të Nismas, Milaim Zeka.

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.