VV në Rahovec vazhdon akuzat për keqpërdorime ndaj Smajl Latifit

VV në Rahovec ka reaguar ndan Smajl Latifit dhe shkeljeve që sipas tyre po bëhen në komunë.

Reagimi është bërë nga antari i VV-së në Rahovec dhe ish kandidati për kryetar, Visar Korenica.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.