VV me dominancë në Fortesë dhe Celinë (Foto)

Lëvizja VETëVENDOSJE nuk ka lënë asnjë fshat e zonë pa e dominuar në këtë fushatë zgjedhore.

Si asnjëherë më herët, ky subjekt ka shënuar sukses të madh edhe në Fortesë dhe Celinë.

640x74

Në Fortesë u prezantuan asambleistët Ali Zhuniqi dhe Shqipe Kryeziu.

Kurse bartës në Celinë do të jetë Fejzulla Mustafa.

VV pritet të shënojë fitore të thellë dhe spektakolare në këto zgjedhje. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.