VV fillon prezantimin e asambleistëve, arkitektja Merisa Sharku pjesë e listës

VV ka filluar me prezantimin e listës për zgjedhjet lokale të vitit 2021.

Edhe pse kandidati nuk është konfirmuar ende nga Lëvizja Vetëvendosje, duket se tashmë dihet lista e këtij subjekti.  

640x74

E para e prezantuar është Merisa Sharku, e cila është arkitekte dhe tash është pjesë e VV-së.

Ky është një fillim i mbarë për VV-në në Rahovec sa i përket profileve të personave që do të jenë pjesë e listës së Lëvizjes Vetëvendosje.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.