VV dhe AAK anulojnë aktivitetet politike pas aksidentit të rëndë (Foto)

Vetëvendosje në Rahovec ka konfirmuar se ka anuluar aktivitetet politike.

VV kishte të caktuar sot tubimin në Gexhë, por ai është anuluar.

640x74

Ky vendim vjen pas rastit tragjik ku dy të rinj Leonit Krasniqi dhe Adonis Thaqi humbën jetën.

Të njejtin veprim e ndërmorri edhe AAK.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.