Vučić pret në takim pronarin e bodrumit të verës nga Hoça e Madhe

Presidenti i Serbisë, Alexandar Vučić ka pritur dje në takim pronarin e bodrumit të verës nga Hoça e Madhe, të cilit ditë më parë i është sekuestruar një sasi e madhe e verës nga Dogana e Kosovës.

Presidenti Serb ka vazhduar me provokimet duke shkruar mes tjerash: “Kam pranuar dhuratë verën me mbishkrimin Velika Hoça, Kosovë dhe Metohi, Serbi.”

640x74

Postimi i plotë:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.