Votojnë të gjithë kandidatët për deputet nga Rahoveci

Kanë votuar të gjithë kandidatët për deputet nga komuna e Rahovecit.

Ndër të parët që votoi ishte Bekrije Cena – Nazifi.

640x74

Më pas obligimin qytetar e kreu Smajl Latifi dhe kandidatët tjerëz

E fundit votoi Beatrisa Pista Demiri në shkollën “Xhelal Hajda – Toni”, prej ku i bëri thirrje të gjithëve të dalin të votojnë.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.