Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Rahovec, shuma e parave që vodhën hajnat

Foto: Ilustrim

Mbrëmë në fshatin Radoste të Rahovecit, persona të panjohur kanë kryer vjedhje në një shtëpi, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas burimeve të Sinjalit, ankuesi ka deklaruar se në shtëpinë e babait të tij, persona të panjohur, kanë depërtuar me forcë dhe kanë vjedhur 13 mijë franga.

640x74

Rasti në Polici është hapur si “vjedhje e rëndë”

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.